سوالات متداول


پیونت24 بزگترین درگاه نقد درآمد ارزی و تبدیل ارزهای دیجیتالی است که خدمات نقد وسترن یونیون ,مانی گرام, سوئیفت را درکمترین زمان ممکن انجام می دهد و امکان تبدیل این درگاه های به ارزهای دیجیتالی دیگر نیز وجود دارد.برای اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید

ساعات کاری مجموعه پیونت24 از ساعت 9 صبح تا ساعت 9 شب می باشد که در این زمان پاسخگوی شما عزیزان هستیم. موارد حسابداری در ساعات کاری انجام می شود.

مجموعه به تازگی فعالیت خود را در زمینه پرداخت های ارزی شروع کرده است اما کارشناسان این مجموعه سابقه ی بالایی در زمینه ی نقد درآمد های بین المللی دارند و شما می توانید با خیال راحت و با استفاده از خدمات این مجموعه به ما در زمینه ی نقد درآمد ارزی اعتماد کنید. لازم است بدانید این مجموعه در حال پیگیری درخواست نماد اعتماد الکترونیکی و نمادهای حوزه ی فعالیت های اینترنتی است. اما مهمترین هدف این مجموعه اعتماد و رضایت کاربر می باشد.

برای استفاده از تمامی خدمات این مجموعه نیاز به احراز هویت می باشد.

مدت زمان تسویه حساب ریال به حساب شما کاربر گرامی فی مابین 1 تا 3 روز کاری زمان بر می باشد

سوییفت شبکه مالی ارسال پول، بین بانک‌های خارجی می‌باشد که می‌توانید مبلغی را به حساب یک شخص یا یک شرکت انتقال دهید. ‪کد یکتای هر بانکی است که ممکن است این کد برای کلیه شعب یکی باشد و می‌تواند برای چندین شعبه چندین کد وجود داشته باشد

کد سوییفت کد شناسه بانک است که مشخص کننده بانک و کشور مقصد می‌باشد.

آی بن حاوی شماره حساب و بانک مقصد و کشور مقصد می‌باشد و مربوط به حساب‌های حوزه اروپا و برخی از کشورهای دیگر می‌باشد.

 
 

برای مبالغ بالا، حواله سوییفت، بهترین راهکار برای نقد کردن درآمد ارزی شما می‌باشد.

 
 

در برخی کشورها آی بن و شماره حساب یکی می‌باشد. آی بن شامل شماره حساب، بانک مقصد و کشور افتتاح کننده حساب می‌باشد و مربوط به حساب‌های حوزه اروپا است.