سه‌شنبه 7 جولای 2020
کسب درآمد با گوش دادن به موسیقی

کسب درآمد با گوش دادن به موسیقی

آیا می‌دانستید کسب درآمد با گوش دادن به موسیقی و ارزیابی آن‌ها نیز یکی از راه‌های کسب درآمد دلاری است؟ روش‌های بسیاری برای کسب درآمد به صورت آنلاین وجود دارد و گوش دادن به موسیقی یکی از آن‌هاست. فقط با ثبت نام در وب سایت‌ها و دنبال کردن دستورالعمل‌ها می‌توانید در ازای گوش دادن به موسیقی به دلار دستمزد دریافت کنید. چرا این سایت‌ها به شما پول پرداخت می‌کنند؟ چنین وب‌سایت‌هایی به کاربران پول می‌پردازند تا موزیک‌های خوانندگان و شعرنویسان جدید را ارزیابی کنند. این سایت‌ها نیاز به بازخورد طیف وسیعی از کاربران دارند تا از این طریق به هنرمندان موسیقی کمک کنند جهتی که برای موسیقی‌شان نیاز است را پیدا کنند.

 

نحوه کسب درآمد با گوش دادن به موسیقی

شیوه کار ساده است. شما در سایت‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم، ثبت نام و پروفایل خود را تکمیل می‌کنید. پس از تأیید پروفایل‌تان می‌توانید کار خود را شروع کنید. قرار است دو کار انجام دهید: گوش دادن به موسیقی و ارزیابی آن. به موسیقی‌های جدید و مواردی که به زودی توسط هنرمندان منتشر می‌شود گوش دهید و درباره آن‌ها نقد بنویسید. هرچه بیشتر گوش کنید، درآمد بیشتری به دست می‌آورید.

 

سایت های کسب درآمد با گوش دادن به موسیقی

از طریق وب‌سایت‌هایی که در ادامه می‌بینید، می‌توانید با گوش دادن به موسیقی کسب درآمد کنید.

وب سایت Slicethepie

Slicethepic وب سایت نقد و بررسی موسیقی و مد است. این وب‌سایت به یکی از بزرگ‌ترین موتورهای نقد و بررسی آنلاین موسیقی تبدیل شده است که درباره آخرین و تازه‌ترین هنرمندان موسیقی در دنیا بازخورد منتشر می‌کند.

کاربران می‌بایست به موسیقی‌ها گوش داده و آن‌ها را نقد کنند. هر ترک می‌بایست به مدت 60 ثانیه گوش داده شود. پس از آن تنها کافی است که یک دیدگاه بی‌طرف و منصفانه درباره آن موسیقی‌ها بدهید. بازخوردهای شما سپس به طور مستقیم به هنرمند ارسال می‌شود تا به ارزیابی موسیقی و محصولاتشان کمک کند.

این وب سایت از طریق پی پال پرداخت را به شما انجام می دهد و به ازای هر ارزیابی 2 تا 20 سنت پرداخت می‌کند که حداقل برداشت 10 دلار است.

وب سایت Musicxray

Musicxray نام پلتفرمی است که خوانندگان و ترانه‌سراها می‌توانند موسیقی‌های خود را در آن ثبت کنند و از طرفی دیگر برای سایر کاربران نیز امکان کسب درآمد با گوش دادن به موسیقی فراهم شده است. این وب‌سایت مکانی است که هنرمندان و استعدادیابان را به یکدیگر متصل می‌کند. این هرمندان می‌توانند در ازای پرداخت مبلغ مشخصی موسیقی خود را با دیگران به اشتراک گذارند و از این طریق برای خود طرفدار جذب کنند.

کاربران می‌توانند به عنوان طرفدار ثبت نام کنند و به دلخواه، به انواع موسیقی گوش کنند. سپس به این کاربران یا طرفداران از طرف وب‌سایت به ازای گوش دادن به موسیقی هنرمندان تازه‌کار، مبلغی پرداخت می‌شود. فایل‌های ضبط‌شده معمولا 30 ثانیه‌ای هستند. این وب سایت تنها از طریق پی پال تسویه حساب می‌کند. به ازای هر موسیقی به شما 10 سنت داده می‌شود و حداقل مقدار قابل برداشت 20 دلار است.

 

وب سایت RadioLoyalty

RadioLoyalty یک رادیوی اینترنتی است که در ازای گوش دادن به شما پاداش می‌دهد. این سرویس در چندین کشور در دسترس است. کاربران می‌توانند از بین چندین ایستگاه رادیویی برای گوش دادن انتخاب کنند. اما چرا این وب سایت به شما پول پرداخت می‌کند؟ RadioLoyalty از طریق تبلیغات کسب درآمد می‌کند و زمانی که شما به رادیو گوش می‌دهید، در واقع به تبلیغات هم گوش می‌دهید.

کسب درآمد از گوش دادن به تبلیغات

این پلتفرم در ازای گوش دادن به تبلیغات در حین گوش دادن به موسیقی پول پرداخت می‌کند. پاداش شما در ابتدا با point (امتیاز) محاسبه می‌شود. این امتیازات را می‌توانید با گیفت کارت تعویض کنید. کاربران در ازای ثبت نام و تکمیل پروفایل هم امتیاز دریافت می‌کنند. پس به ازای هر 10 دقیقه‌ای که به رادیو گوش می‌کنید، 10 امتیاز دریافت می‌کنید. این کمپانی از کاربران می‌خواهد که هر 4 تا 5 دقیقه CAPTCHA را تکمیل کنند تا سیستم مطمئن شود که کاربر همچنان فعال است.

همچنین می‌توانید از این پلتفرم در وب سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید و در ازای گوش دادن بازدیدکنندگان وب سایت تان نیز کسب درآمد کنید.

امتیازها هر 15 دقیقه برای شما منظور می‌شود و در نهایت به دلار آمریکا تبدیل می‌شود. پرداخت‌ها از طریق پی پال صورت می‌گیرد.

البته طبق گفته یکی از کاربران این وب سایت، ظاهرا این کاربر نتوانسته درآمد خود را نقد کند و RadioLoyalty از پاسخ‌گویی به این کاربر اجتناب کرده است.

 

وب سایت Research.fm

Research.fm یک کمپانی محقق در زمینه موسیقی است و به ازای بازخوردی که درباره ایستگاه‌های رادیویی و انواع موسیقی می‌دهید، پاداش می‌دهد. این کمپانی اساسا از کاربرانش می‌خواهد تا نظرسنجی‌هایی را از طریق ایمیل تکمیل کنند. کاربران می‌بایست به یک موسیقی نمونه گوش و سپس نظرسنجی را تکمیل کنند. به عنوان پاداش این وب سایت به شما گیفت کارت آمازون می‌دهد.

 

وبسایت Hitpredictor

Hitpredictor کمپانی دیگری در زمینه تحقیق بر روی موسیقی است و پیش از انتشار موزیک‌ها، آن‌ها را آزمایش می‌کند. آن‌ها به کاربران به ازای گوش دادن به موسیقی و به‌اشتراک‌گذاری بازخوردشان، پرداخت می‌کنند. کافی است تا در این وب سایت ثبت نام کرده و موسیقی دلخواه خود را انتخاب کنید و به موسیقی نمونه‌ای که ارائه می‌شود، امتیاز دهید.

این کمپانی بر اساس امتیاز به کاربران پاداش می‌دهد. به ازای هر موسیقی که به آن گوش می‌دهید، 3 امتیاز دریافت می‌کنید که برابر با یک دلار است. زمانی که به اندازه کافی امتیاز جمع کردید، می‌توانید آن را با جوایز یا گیفت کارت آمازون تعویض کنید. کاربران همچنین با امتیازدهی به هنرمندان نیز می‌توانند کسب درآمد کنند.

 

وب سایت Earnably

Earnably یک وب سایت پاداش در ازای انجام کار است که به کاربرانش در ازای انجام وظایف مختلف، پرداخت انجام می‌دهد. کاربران می‌بایست وظایف را برای دریافت امتیاز تکمیل کنند. هر انجام وظیفه امتیاز متفاوتی به شما می‌دهد. این وظایف شامل تکمیل نظرسنجی‌ها، تماشای تبلیغات/ موزیک، ویدیو یا گوش دادن به رادیو می‌شود. این وب سایت از طریق پی پال، بیت کوین و گیفت کارت آمازون پرداخت‌ها را انجام می‌دهد. حداقل برداشت 2 دلار و برابر 225 امتیاز است.

 

وب سایت Cash4minutes

Cash4minutes وب سایتی است که به کاربرانش به ازای تماس و گوش دادن به رادیو پول پرداخت می‌کند. کاربران حساب کاربری ایجاد می‌کنند و اطلاعات تماس خود را شامل شماره تلفن ثابت، ثبت می‌کنند. پس از تکمیل پروفایل خود، ایمیلی دریافت می‌کنید که شامل وظایفی برای انجام است. کاربران این انتخاب را دارند تا به هر ایستگاه رادیویی که در آن زمان مشخص در دسترس است، گوش کنند.

این وب سایت تقریبا به ازای هر دقیقه 0.08 دلار پرداخت می‌کند. پرداخت‌ها از طریق پی پال، بیت کوین، لایت کوین یا گیفت کارت آمازون صورت می‌گیرد.

 

وب سایت PlaylistPush

PlaylistPush پلتفرمی است که به کاربران اسپاتیفای، دیزر و اپل موزیک امکان کسب درآمد از طریق لیست پخش‌شان می‌دهد.

روش های کسب درآمد دلاری

هنرمندان در این وب سایت به کاربران در ازای گوش دادن و ارزیابی موسیقی‌هایشان، پرداخت می‌کنند؛ اگر موسیقی را دوست داشته باشید، به لیست پخش خود اضافه می‌کنید. برای این که یک کاربر در این سیستم کیفیت‌سنجی شود، از شما خواسته می‌شود تا در لیست پخش خود 400 دنبال کننده (فالوور) داشته باشید. میزان پرداخت به ازای هر موسیقی بستگی به محبوبیت شما دارد. این کمپانی بین 1 تا 12 دلار به ازای هر ارزیابی به کاربران از طریق پی پال پرداخت می‌کند.

 

نقد کردن درآمدها

همان‌طور که در بخش روش کاری وب سایت‌های معرفی‌شده، مشاهده می‌کنید، اکثر این وب‌سایت‌ها از طریق پی پال، پرداخت انجام می‌دهند؛ برای نقدکردن درآمد خود در این وب‌سایت‌ها می‌توانید از خدمات تبدیل پی پال به ریال پیونت 24 استفاده کنید.

همچنین می‌توانید با افتتاح حساب پی پال بدون نیاز به استفاده از خدمات تبدیل، خودتان به طور مستقیم، برای برداشت درآمد خود از این گونه وب‌سایت‌ها اقدام کنید.

 

همچنین بخوانید:

کسب درآمد از گوگل

کسب درآمد از طراحی سایت

روش های کسب درآمد دلاری

کسب درآمد از Twitch (توییچ) | کسب درآمد از گیمینگ

درباره‌ی آفاق راست منش

همچنین ببینید

ارسال حواله یورو به اسپانیا

حواله یورو به اسپانیا

اسپانیا کشوری اروپایی با جاذبه‌های تاریخی و گردشگری فراوان است. کشور اسپانیا همچنین دارای تعدادی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *