یکشنبه 3 جولای 2022
پرداخت پی پال

پرداخت با پی پال

پرداخت با پی پال، یکی از انواع روش‌های پرداخت آنلاین است. این پرداخت می‌تواند بابت خرید کالا، هزینه‌ی ارسال و چاپ مقاله در ژورنال‌های بین‌المللی، پرداخت سایت های خارجی، شرکت در همایش‌ها و کنفرانس‌های خارج از کشور یا ارسال و دریافت پول باشد. تیم مجرب Paywent24 ارایه‌دهنده‌ی سرویس‌های پرداخت با پی پال از جمله: افتتاح حساب پی پال وریفای شده، پرداخت فوری پی پال، تبدیل ارز موجود در حساب پی پال به ریال و خدمات ارزی متنوع دیگر، همراه و هم‌گام شماست.

 

پرداخت فوری پی پال

پرداخت فوری پی پال، با پی ونت 24 در کم‌ترین زمان ممکن با استفاده از حساب پی پال وریفای شده معتبر میسر است. کافی است سفارش مورد نظر خود را در سایت ثبت کنید تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شود.

 

پرداخت ارزی با پی پال

برای پرداخت با پی پال در سایت های خارجی با مشکل رو به رو هستید؟ مستر کارت، ویزا کارت یا حساب پی پال ندارید؟ می توانید پرداخت ارزی خود را با پی ونت 24 در کوتاه ترین زمان و با اطمینان خاطر انجام دهید.

 

اکانت پی پال کرک شده | خرید پی پال هکی

 

اکانت پی پال کرک شده

منظور از اکانت پی پال کرک شده اکانت پی پالی است که هک شده است. به این معنی که طی یک فرآیند پیچیده و غیر قانونی مورد سو استفاده و نفوذ قرار گرفته است. به طور کلی، سیستم پرداخت پی پال، از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و معمولا کلاه‌برداری‌هایی که به این شکل رخ می‌دهد به دلیل سهل انگاری کاربران و صاحبان حساب پی پال اتفاق می‌افتند. هکرها ممکن است با ساختن وبسایت‌های جعلی، اطلاعات حساب پی پال افراد را سرقت کنند و یا حتی ممکن است به روش‌هایی این کار را انجام دهند که شما حتی متوجه هم نشوید.

اکانت هک‌شده پی پال غالبا با قیمت‌های بسیار پایینی به فروش می‌رسد؛ اما خرید پی پال هکی به هیچ وجه مورد تأیید نیست و توصیه می‌شود به هیچ وجه این کار را انجام ندهید. ضمن این که صاحبان چنین اکانت‌هایی به محض این که متوجه هک حساب خود شوند به پی پال گزارش می‌دهند و خیلی زود حساب آن‌ها مسدود می‌شود؛ بنابراین حتی اگر موفق شدید اکانت پی پال کرک شده یا هکی خریداری کنید، فراموش نکنید که این حساب حتما بلاک شده و خرید شما لغو خواهد شد.

 

امکان استفاده از پی پال برای ایرانی ها

 

استفاده از پی پال برای ایرانی ها

افتتاح حساب پی پال PayPal و پرداخت با پی پال در شرایط کنونی که اغلب تاجران موفق و یا افرادی که به نحوی درگیر انتقال مبالغ و ارزهای خارجی هستند به یک ضرورت تبدیل شده است . البته متؤسفانه به دلیل وضع تحریم های گوناگون عملا امکان افتتاح حساب پی پال PayPal در داخل کشور وجود ندارد . از همین رو لزوم استفاده از خدماتی مانند پرداخت ارزی با پی پال یا شارژ حساب پی پال، کارشناسان مالی معتبر را در این زمینه به فکر ایجاد راه حل های مناسبی بدین منظور انداخته است .

پی پال یک سیستم بانکی و مالی آنلاین می باشد که می تواند خدمات مالی خود را به اغلب کشورهای جهان ارائه کند. امروزه استفاده از پرداخت ارزی پی پال در بیشتر کشورهای جهان صورت می گیرد . در ضمن نقل و انتاقالات و شارژ اکانت پی پال از طریق کشور ما صورت نمی گیرد. به همین دلیل لازم است تا افتتاح حساب پی پال paypal در کشورهای دیگری از قبیل کشورهای حوزه خلیج فارس مثل امارات یا کشورهای اروپایی انجام شود. هر چند پیشنهاد بهتر افتتاح حساب پی پال paypal و یا به اصطلاح حساب پی پال وریفای شده و مورد تایید از کشورهای اروپایی و آمریکایی است.

مطالب بیشتر: پی پال چیست؟نحوه کار با پی پالشارژ حساب پی پال

سخن پایانی

باید توجه داشته باشید که انجام هر گونه اشتباهی از جانب شما ممکن است موجب مسدود سازی یا لیمیت کردن حساب پی پال شما شود . به عنوان مثال اگر پی پال دریابد که غیر از شما فرد دیگری از حساب متصل به منظور بهره گیری از خدمات مالی از قبیل پرداخت ارزی با پی پال و یا هرگونه پرداخت با پی پال استفاده می کند پیغامی مبتنی بر محدودیت یا لیمیت و حتی بلاک اکانت شما دریافت می کنید. در این شرایط شما قادر به عملیات مالی مربوطه نخواهید بود. توصیه می کنیم در این شرایط نیز از خدمات تیم های تخصصی در این زمینه استفاده کنید یا از راهنماییی های ارائه شده بهره بگیرید تا از محدودیت رهایی یابید.

برای کسب اطلاع از شرایط و نحوه پرداخت پی پال، خرید از طرق درگاه های پی پال، استفاده از خدمات دریافت پول پی پال و هرگونه مشاوره در زمینه پرداخت های ارزی می توانید از راهنمایی های تیم متخصص پی ونت 24 کمک بگیرید.

درباره‌ی تهرانی

همچنین ببینید

بیت کوینر، شت کوینر یا فیات کوینر؛ شما کدام یکی هستید؟

در شرایط نابسامان اقتصادی کشور و جهان، برای محافظت از پس‌اندازی که طی سالیان دراز و به‌زحمت به دست آورده‌اید، چه نوع ذخیره ارزشی را در نظر دارید؟ ارزهای فیات، بیت کوین یا شت کوین؟! آنچه در ادامه می‌خوانید، بررسی سه نوع نگرش نسبت به سرمایه‌گذاری است: افرادی که فیات کوینر هستند یا به‌اصطلاح به ارزهای فیات مثل دلار و یورو اعتقاد دارند، افرادی که شت کوینر هستند و سودای یک‌شبه ره صدساله رفتن با شت کوین‌ها را در سر می‌پرورانند و افرادی که بیت کوینر هستند و فقط معتقدند باید به بیت کوین پناه برد. این مطلب با استفاده از مقاله‌ای صریح و جذاب در وب‌سایت مدیوم از نویسنده شناخته‌شده در حوزه ارزهای دیجیتال به‌نام سیلواین سارل (Sylvain Saurel) نوشته شده است. سارل بدون حاشیه‌رفتن، یک‌راست سر اصل مطلب می‌رود و مردم جهان را به سه دسته فیات کوینر، شت کوینر و بیت کوینر تقسیم می‌کند. ادامه مطلب را از زبان سارل می‌خوانید. در رویارویی با تورم پولی کلانی که تقریباً دو سال است پس از شیوع ویروس کرونا تجربه می‌کنیم، به نظرم باید خود را در موقعیتی قرار دهید که بتوانید از آینده پولی خود به بهترین شکل محافظت کنی..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 10 =