شنبه 28 نوامبر 2020
وریفای کردن پی پال

وریفای کردن پی پال

وریفای کردن پی پال باعث می‌شود محدودیت‌هایی که در حساب های وریفای نشده وجود دارند، برداشته شوند. از جمله‌ی این محدودیت‌ها می‌توان به سقف ارسال و برداشت پول و کارمزدهای بیشتر اشاره کرد. با وارد نمودن جزییات بانکی خود (حساب، کارت کردیت یا دبیت) در پی پال می‌توانید نسبت به وریفای حساب پی پال خود اقدام کنید و از امکانات و مزایای بیشتری برخوردار شوید. در این مطلب به چگونگی وریفای کردن پی پال پرداخته ایم.

 

پی پال در ایران | وریفای کردن پی پال در ایران

به دلیل تحریم‌های همه‌جانبه‌ای که علیه ایران وجود دارد، امکان استفاده از پی پال در ایران به طور مستقیم و در حالت عادی وجود ندارد. برای کار با پی پال در ایران باید از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده کنید، و البته اگر پی پال متوجه شود حساب شما از دسترس خارج خواهد شد. بنابراین بهتر است برای استفاده از پی پال در ایران و وریفای کردن پی پال از شرکت‌هایی که خدمات ارزی ارائه می‌دهند استفاده کنید. امکان استفاده از تمامی سرویس‌های مربوط به پی پل در مجموعه پیونت 24 فراهم است.

خرید PayPal | خرید کارت PayPal | شارژ حساب PayPal

اگر برای تأمین ارز خود دچار مشکل هستید و تمایل دارید واریز ارزی به حساب خود انجام دهید و یا این که می‌خواهید نقد درآمد پی پال داشته باشید، همچنین چنانچه صاحب حساب پی پال بوده و قصد دارید شارژ حساب PayPal انجام دهید، با پی ونت 24 تماس گرفته و از قوانین و مراحل قانونی‌ای که برای خرید PayPal و شارژ حساب PayPal نیاز دارید، کسب اطلاع کنید.

 

افتتاح حساب پی پال وریفای شده از آمریکا

آیا افتتاح حساب پی پال وریفای شده از آمریکا امکان پذیر است؟ روند کلی وریفای کردن پی پال در همه جای دنیا یکسان است. اما کمپانی PayPal نسبت به برخی کشورها مطمئن و نسبت به برخی حساس است. این باعث می‌شود کارکردن با اکانت‌هایی که از برخی کشورهای به خصوص وریفای شده‌اند دردسر کم‌تری داشته باشد و آمریکا یکی از این کشورهاست.

به همین دلیل بسیاری ترجیح می‌دهند حساب پی پال وریفای شده از آمریکا داشته باشند. اما این کار به همان اندازه که مزایا دارد با دشواری‌هایی نیز همراه است. و این به دلیل سخت‌گیری‌هایی است که هنگام افتتاح و وریفای حساب PayPal اعمال می‌شوند.

 

ساخت اکانت paypal برای ps4

 

ساخت اکانت پی پال برای ps4

بسیاری در مورد چگونگی ساخت اکانت paypal برای ps4 سؤال می‌پرسند. Ps4 یک کنسول بازی‌های ویدیویی معروف است که در ایران طرفدارهای بسیاری دارد و ممکن است برخی بازی‌های آن در ایران برای فروش وجود نداشته باشد؛ به همین دلیل عده‌ای به خرید بازی‌های جدید و مورد نظر خود از خارج از کشور روی می‌آورند. در پاسخ به پرسش اولیه باید گفت که روند ساخت اکانت paypal برای ps4 کاملا مشابه روند کلی ساخت اکانت پی پال است. لازم به ذکر است که برای خرید بازی‌های ps4 نیاز است حتما نسبت به افتتاح حساب پی پال وریفای شده اقدام کرد.

 

وریفای حساب پی پال | وریفای کردن پی پال

به منظور وریفای کردن پی پال یا وریفای حساب پی پال خود، 3 مرحله‌ی اصلی را باید طی کنید که در ادامه توضیح داده شده‌اند.

 

1. آدرس ایمیل خود را تأیید کنید.

 

حساب پی پال

 

نخستین گام در **وریفای کردن پی پال**، تأیید آدرس ایمیل است. برای این که بتوانید از طریق اکانت پی پال خود پول دریافت کنید، باید آدرس ایمیل خود را تأیید کنید. زمانی که اکانت خود را ساختید، باید یک ایمیل دریافت کرده باشید. داخل پیام ایمیل، بر روی گزینه‌ی “Yes, this is my email” کلیک کنید تا آدرس ایمیل شما تأیید شود.

• اگر نمی‌توانید پیام را پیدا کنید، فولدر Spam یا لیبل “Purchases” را در جی میل جست و جو کنید. همچنین می‌توانید از صفحه‌ی Summary اکانت‌تان، درخواست دهید که یک پیام دیگر برای‌تان ارسال شود. بر روی “Confirm Email” کلیک کنید تا یک پیام دیگر برای شما ارسال شود.

 

2. حساب بانکی خود را لینک کنید.

 

پرداخت با پی پال

 

مهم‌ترین مرحله در **وریفای کردن پی پال**، لینک کردن حساب بانکی به **اکانت پی پال** است. برای این که بتوانید از حساب بانکی خود پول ارسال کنید یا انتقال وجه انجام دهید، باید آن را به پی پال لینک کنید. برای شروع، در صفحه‌ی خلاصه‌ی حساب کاربری خود، بر روی گزینه‌ی “link a bank” کلیک کنید. ارسال پول از حساب بانکی لینک‌شده‌ی شما به دوستان و خانواده، ارزان‌تر از استفاده از کارت کردیت یا دبیت است.

• اگر بانک شما در لیست پی پال موجود باشد، می‌توانید اطلاعات ورود به سیستم بانکی آنلاین خود را وارد کنید تا به طور خودکار، حساب خود را لینک کنید.

• اگر بانک شما در لیست قرار نداشته باشد، باید شماره حساب و شماره مسیریابی خود را وارد کنید. این اطلاعات در قسمت پایین چک‌ها درج شده است. تأیید این اطلاعات یک یا دو روز به طول می‌انجامد. پی پال دو سپرده‌ی بسیار کوچک در حساب شما قرار می‌دهد که در مجموع مقدار آن کم‌تر از 1 دلار است. برای این که تأیید کنید صاحب این حساب بانکی هستید باید این دو مقدار را وارد کنید. می‌توانید این سپرده‌ها را بعد ازگذشت 48-24 ساعت در صورت حساب آنلاین خود بیابید.

 

3. کارت‌های اعتباری یا دبیت کارت‌های خود را لینک کنید.

 

پی پال

 

می‌توانید از پی پال برای مدیریت انواع کارت‌های اعتباری یا دبیت کارت‌های خود استفاده کنید. پی پال به شما این امکان را می‌دهد که در وبسایت‌های مختلف، پرداخت‌های خود را انجام دهید بدون این که نیاز باشد هر بار اطلاعات خود را وارد کنید.

در صفحه‌ی Summary خود، بر روی گزینه‌ی “Link a card” کلیک کنید تا یک کارت جدید به کیف پول پی پال خود اضافه کنید. لازم است که شماره کارت، تاریخ انقضا و کد امنیتی را وارد نمایید. اسم روی کارت باید با نام حقیقی و قانونی شما که هنگام ساخت اکانت خود وارد نموده‌اید، تطابق داشته باشد. کارت‌ها به سرعت به اکانت شما لینک می‌شوند.

• همچنین می‌توانید از این روش برای افزودن کارت هدیه پیش پرداخت شده از ویزا کارت، مستر کارت، امریکن اکسپرس (American Express) و دیسکاور (Discover) نیز استفاده کنید.

 

اکانت پی پال کرک شده

اکانت پی پال هک شده

منظور از اکانت پی پال کرک شده اکانت پی پالی است که هک شده است. به این معنی که طی یک فرآیند پیچیده و غیر قانونی مورد سو استفاده و نفوذ قرار گرفته است. به طور کلی، سیستم پرداخت پی پال، از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و معمولا کلاه‌برداری‌هایی که به این شکل رخ می‌دهد به دلیل سهل انگاری کاربران و صاحبان حساب پی پال اتفاق می‌افتند. هکرها ممکن است با ساختن وبسایت‌های جعلی، اطلاعات حساب پی پال افراد را سرقت کنند و یا حتی ممکن است به روش‌هایی این کار را انجام دهند که شما حتی متوجه هم نشوید.

اکانت هک‌شده پی پال غالبا با قیمت‌های بسیار پایینی به فروش می‌رسد؛ اما خرید چنین اکانت‌هایی به هیچ وجه مورد تأیید نیست و توصیه می‌شود به هیچ وجه این کار را انجام ندهید. ضمن این که صاحبان چنین اکانت‌هایی به محض این که متوجه هک حساب خود شوند به پی پال گزارش می‌دهند و خیلی زود حساب آن‌ها مسدود می‌شود؛ بنابراین حتی اگر موفق شدید اکانت پی پال کرک شده یا هک شده خریداری کنید، فراموش نکنید که این حساب حتما بلاک شده و خرید شما لغو خواهد شد.

 

اکانت پی پال شخصی | paypal personal account

زمانی که اکانت پی پال ایجاد می‌کنید، باید نوع حساب خود را نیز مشخص کنید. اکانت کاربری پی پال می‌تواند از نوع Personal و یا Business باشد. همچنین می‌توانید هر زمانی نوع حساب خود را از Personal به Business تغییر دهید. حساب پی پال Business نسبت به حساب شخصی یا Personal از مزایا و امکانات بیشتر و محدودیت‌های کم‌تری برخوردار است و پس از ارایه‌ی مدارک و اطلاعات درخواستی پی پال و تأییدشدن آن‌ها، می‌توانید در راستای اهداف شغلی خود، پرداخت با مبالغ بیشتر و تعداد بیشتری تراکنش در مقایسه با حساب شخصی انجام دهید.

 

کلام پایانی

در این مطلب با نحوه‌ی وریفای کردن پی پال آشنا شدیم. شما می‌توانید خدمات درخواستی خود شامل ساخت اکانت پی پال، وریفای حساب پی پال، خرید و فروش پی پال و کلیه خدمات پرداخت ارزی خود را به پی ونت 24 بسپارید و از تیم حرفه‌ای و مجرب paywent24 برای پاسخ به پرسش‌های خود کمک بگیرید.

 

همچنین بخوانید:

کسب دلار پی پال رایگان

درگاه پی پال | آیا امکان استفاده از درگاه پی پال در سایت ایرانی وجود دارد؟

 

درباره‌ی تهرانی

همچنین ببینید

هاستینگ name.com

سایت name.com

name.com یک شرکت معتبر ثبت دامنه در دنور کلورادو است که خدمات هاستینگ وب، دامنه‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *