یکشنبه 3 جولای 2022
خانه / UST / تیم تِرا در حال جمع‌آوری اطلاعات هولدرهای لونا برای برگزاری ایردراپ توکن جدید است؛ هر گروه چقدر دریافت می‌کند؟
تیم تِرا ظاهراً جمع‌آوری اطلاعات مربوط به هولدرهای لونا و «UST» را آغاز کرده و قرار است در صورت نهایی‌شدن طرح راه‌اندازی فورک، با استفاده از این اطلاعات توکن‌های شبکه جدید را میان هولدرهای خسارت‌دیدهٔ این دو ارز دیجیتال تقسیم کند؛ اما در این ایردراپ احتمالی، هر گروه از هولدرها چه مقدار توکن دریافت خواهند کرد؟ به گزارش ارزدیجیتال، دو کوان، بنیان‌گذار شبکه تِرا، روز گذشته در توییتر خود اعلام کرد که تیم آنها در حال تهیه اسنپ شات (Snapshot) از اطلاعات مربوط به موجودی هولدرهای لونا و US، قبل و بعد از سقوط ارزش این توکن‌هاست. اسنپ شات روشی برای جمع‌آوری اطلاعات در بلاک چین است که می‌توان با آن آمار مربوط به موجودی آدرس‌های مختلف را در تاریخی مشخص گردآوری کرد. کوان در توییتر خود نوشته است: در حال تهیه اسنپ شات و جمع‌آوری اطلاعات از چندین صرافی‌ هستیم. صرافی‌های زیادی برای بررسی وجود دارد و از آنجا که باید داده‌های مربوط به گذشته را از آنها دریافت کنیم، این کار کمی زمان‌بر خواهد بود. این اقدام تیم تِرا در حالی صورت می‌گیرد که ۳ روز مانده به پایان رأی‌گیری جامعه این ارز دیجیتال برای راه..

تیم تِرا در حال جمع‌آوری اطلاعات هولدرهای لونا برای برگزاری ایردراپ توکن جدید است؛ هر گروه چقدر دریافت می‌کند؟

تیم تِرا ظاهراً جمع‌آوری اطلاعات مربوط به هولدرهای لونا و «UST» را آغاز کرده و قرار است در صورت نهایی‌شدن طرح راه‌اندازی فورک، با استفاده از این اطلاعات توکن‌های شبکه جدید را میان هولدرهای خسارت‌دیدهٔ این دو ارز دیجیتال تقسیم کند؛ اما در این ایردراپ احتمالی، هر گروه از هولدرها چه مقدار توکن دریافت خواهند کرد؟

به گزارش ارزدیجیتال، دو کوان، بنیان‌گذار شبکه تِرا، روز گذشته در توییتر خود اعلام کرد که تیم آنها در حال تهیه اسنپ شات (Snapshot) از اطلاعات مربوط به موجودی هولدرهای لونا و US، قبل و بعد از سقوط ارزش این توکن‌هاست. اسنپ شات روشی برای جمع‌آوری اطلاعات در بلاک چین است که می‌توان با آن آمار مربوط به موجودی آدرس‌های مختلف را در تاریخی مشخص گردآوری کرد.

کوان در توییتر خود نوشته است:

در حال تهیه اسنپ شات و جمع‌آوری اطلاعات از چندین صرافی‌ هستیم. صرافی‌های زیادی برای بررسی وجود دارد و از آنجا که باید داده‌های مربوط به گذشته را از آنها دریافت کنیم، این کار کمی زمان‌بر خواهد بود.

این اقدام تیم تِرا در حالی صورت می‌گیرد که ۳ روز مانده به پایان رأی‌گیری جامعه این ارز دیجیتال برای راه‌اندازی یک فورک جدید از شبکه تِرا، حدود ۶۳ درصد از مشارکت‌کنندگان موافق و ۱۷ درصد مخالف ایده راه‌اندازی فورک هستند. گفتنی است ۲۰ درصد مابقی رأیی ممتنع دارند و بخشی از اعتبارسنج‌های ترا نیز هنوز در این رأی‌گیری شرکت نکرده‌اند.

آخرین نتایج رأی‌گیری مربوط به پیشنهاد راه‌اندازی فورک جدید از شبکه تِرا.

هر گروه چه مقدار توکن دریافت خواهد کرد؟

راه‌اندازی یک فورک از بلاک چین تِرا و جبران خسارت هولدرهای لونا و UST با توکن‌های شبکه جدید، پیشنهاد خودِ دو کوان بوده و اجرای آن هنوز قطعی نشده است. با این حال، آن‌طور که در آخرین نسخه از متن این پیشنهاد آمده، قرار است ۳۰ درصد از عرضه کل توکن‌های جدید (که احتمالاً ۱ میلیارد واحد است) به استخری ویژه برای جامعه لونا اختصاص داده شود.

۳۵ درصد بین آن دسته از هولدرهای لونا تقسیم خواهد شد که قبل از سقوط قیمت این ارز دیجیتال از این توکن در حساب صرافی یا کیف پول خود نگهداری می‌کردند. ۱۰ درصد هم بین کاربرانی توزیع می‌شود که پس از سقوط قیمت‌ها اقدام به خرید لونا کرده‌اند. ۱۰ درصد دیگر سهم آن دسته از هولدرهای UST است که پیش از سقوط، از این استیبل کوین در انکر پروتکل (Anchor Protocol) نگهداری می‌کردند و کسانی هم که پس از سقوط اقدام به خرید UST کرده‌اند، در مجموع ۱۵ درصد از عرضه کل لوناهای جدید را در قالب ایردراپ دریافت خواهند کرد.

نکته‌ای که بیشتر از هرچیز برای هولدرهای خسارت‌دیده لونا و UST اهمیت دارد، این است که در مجموع چند دلار در ایردراپ شبکه جدید دریافت خواهند کرد. با فرض اینکه تعداد کل توکن‌های شبکه جدید همان یک میلیارد واحد باشد و درصد‌های اختصاص‌داده‌شده به هر دسته از هولدرها دوباره تغییر نکند، باز هم از آنجا که قیمت توکن‌های شبکه جدید مشخص نیست، فعلاً نمی‌توان گفت هولدرهای ضررکردهٔ لونا و UST «چند دلار» در این ایردراپ احتمالی خسارت دریافت خواهند کرد.

The post تیم تِرا در حال جمع‌آوری اطلاعات هولدرهای لونا برای برگزاری ایردراپ توکن جدید است؛ هر گروه چقدر دریافت می‌کند؟ appeared first on ارزدیجیتال.

درباره‌ی تهرانی

همچنین ببینید

سقوط ۳۷ درصدی بیت کوین در ۳۰ روز؛ روند نزولی باز هم ادامه دارد؟

بیت کوین در طول ۳۰ روز گذشته یکی از بدترین عملکردهای ماهانه تاریخ خود را به ثبت رسانده است و با شرایط کنونی بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند روند نزولی با شکسته‌شدن حمایت ۱۸٬۰۰۰ دلاری باز هم ادامه پیدا کند. به گزارش کوین دسک، ژوئن (خرداد) ماه سختی برای کل بازار ارزهای دیجیتال بود. بیت کوین در این ۳۰ روز ۳۷.۳ درصد از ارزش خود را از دست داد که بدترین عملکرد ماهانه این ارز دیجیتال از سال ۲۰۱۱ میلادی محسوب می‌شود. اتریوم هم شرایطی بهتر از بیت کوین نداشت و با ریزشی ۴۵ درصدی مواجه شد. این سقوط تا حد زیادی نتیجه مشکلات و تحولات اقتصادی کلانی است که سرمایه‌گذاران را ریسک‌گریزتر از قبل کرده است. جف دورمن (Jeff Dorman)، مدیر ارشد بخش سرمایه‌گذاری مؤسسه آرکا فاندز (Arca Funds)، گفته است: سه ماه گذشته یکی از بدترین فصل‌های ثبت‌شده در تاریخ برای تقریباً کل بازار سهام، بازار اوراق قرضه و بخش‌های مختلف دیگر بود. در حال حاضر تورم در آمریکا همچنان در بالاترین سطح از ۴۰ سال گذشته قرار دارد، زنجیره تأمین و تجارت جهانی در وضعیت نامشخصی قرار گرفته است و درگیری میان روسیه و اوکراین نیز هنوز تمام نش..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + سه =