سه‌شنبه 7 جولای 2020
انتقال پول از استرالیا به ایران

انتقال پول از استرالیا به ایران

انتقال پول از استرالیا به ایران روش‌های متعددی دارد. این روش‌ها شامل انتقال پول از طریق سوئیفت، پی پل، مانی گرام، اسکریل، پرفکت مانی و وسترن یونیون می‌شود که هرکدام مزایا و معایب خود را داشته اما در هدف اصلی که جابه‌جایی بین‌المللی پول است، مشترک هستند. مجموعه ما با ارائه انواع مختلف سرویس‌های انتقال پول، به عنوان یک رابط میان اشخاص حقیقی در ایران و دیگر اشخاص در سراسر دنیا عمل کرده و انتقال پول از استرالیا به ایران نیز یکی از سرویس‌های مالی این مجموعه است.

 

انتقال پول از استرالیا به ایران از طریق پی پال و مانی گرام

انتقال پول بین‌المللی از طریق این روش‌ها به صورت آنلاین انجام می‌شود. البته سرویس مانی گرام، با استقرار باجه‌هایی در کشورهای مختلف، امکان حضور فیزیکی برای انجام مبادلات مالی را نیز فراهم کرده اما در ایران شعبه‌ای ندارد و شخص دریافت‌کننده یا ارسال‌کننده وجه در ایران باید از خدمات ارزی مجموعه‌های معتبری همچون این مجموعه، انتقال پول را انجام دهد. بزرگ‌ترین مزیت این روش‌ها عدم نیاز به افتتاح حساب بانکی است.

 

انتقال پول از استرالیا به ایران با استفاده از سیستم بانکی سوئیفت

استفاده از سیستم‌های بانکی برای انتقال وجه، مستلزم افتتاح حساب بانکی و دنبال کردن استانداردها و قوانین بانکی است. به همین دلیل، مراحل انجام آن نسبت به روش‌های دیگر، زمان‌بر بوده و بین یک الی 5 روز کاری به طول می‌انجامد. در این روش، پس از اتمام مراحل بانکی، یک کد سوئیفتی به شخص اعطا می‌شود. کد سوئیفت از هشت الی یازده کاراکتر تشکیل شده که هریک معرف اطلاعات شخصی کاربر است. به این ترتیب تا زمانی که وجه مورد نظر به دست گیرنده نرسد، کد سوئیفت بازخوانی نمی‌شود و این نوعی تضمین برای ارسال حواله محسوب می‌شود. به همین دلیل، بزرگ‌ترین مزیت این روش، امنیت و قابل اعتماد بودن آن است.

 

ارسال پول به ایران از طریق وسترن یونیون و اسکریل

انتقال پول از استرالیا به ایران با مراجعه به شعب وسترن یونیون قابل انجام است. تنها کافی است اطلاعات مخاطب در صرافی ایران را تحویل شعبه وسترن یونیون دهید. صرافی‌های داخل ایران از طریق یک کشور ثالث با شعب وسترن یونیون در ارتباط بوده و انتقال وجه به این صورت انجام می‌شود. انتقال وجه از طریق شعب وسترن یونیون بسیار سریع انجام می‌شود به همین دلیل بیشترین کارمزد را نسبت به دیگر روش‌ها دارد.

انتقال پول از طریق اسکریل به صورت آنلاین انجام می‌شود و بیشتر به سیستم پی پال یا وب مانی شبیه است و برای پرداخت‌های آنلاین یا نقد درآمد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مجموعه ما تمامی خدمات ارزی و مالی بین المللی شامل ارسال و دریافت حواله، انتقال پول بین بانکی، نقد وجه انتقالی، ارسال و دریافت پول و کلیه خدمات مالی پی پل، مانی گرام، وب مانی، وسترن، سوئیفت، اسکریل، پرفکت مانی و … را با نرخ کارمزد منصفانه و در سریع‌ترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز ارائه می‌کند.

 

همچنین بخوانید:

انتقال پول از ایران به ارمنستان

انتقال پول از کانادا به ایران

انتقال پول از ایران به روسیه

درباره‌ی آفاق راست منش

همچنین ببینید

انتقال وجه به هلند

انتقال وجه به هلند

هلند کشوری در شمال غربی اروپا است و یکی از مقاصد مهاجرتی محبوب برای کار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *